ПРО НАС

 Підприємство « Велс » веде свою історію з 1993 року.

 З моменту свого заснування компанія займається оптовою та роздрібною торгівлею продуктами харчування.

База «Велс»  пропонує більш ніж 3 000 найменувань продовольчих та непродовольчих товарів. До асортименту Бази«Велс» увійшла саме та продукція, яка необхідна для успішного ведення бізнесу представників готельно-ресторанного бізнесу, дрібно-роздрібної торгівлі, компаній та офісів, а саме: продовольчі товари тривалого терміну зберігання, м’ясні делікатеси, фрукти та овочі провідних українських та іноземних виробників.

База «Велс» пропонує традиційно низькі оптові ціни. Має подовжені години роботи з 8.00 до 17.00, з понеділка по суботу включно, а команда з кваліфікованих та професійних співробітників піклуватиметься про те, щоб клієнту було зручно робити закупівлі. Ефективна система транспортування та контролю якості гарантує свіжість та високу якість продукції. Безкоштовне транспортування здійснюється на ділянку в радіусі 40 км.

«Для того, щоб залишатися лідером у сфері торгівлі, потрібно на крок випереджати очікування наших клієнтів. Тому ми орієнтуємося не тільки на представників дрібно-роздрібної торгівлі та компаній і офісів, а також на власників ресторанів та кав’ярень, адже Вінниччина здавна відома своєю гостинністю та кулінарними традиціями. Успішні результати роботи перших Бази «Велс» доводять, що цей формат потрібен нашим клієнтам", - коментує Вячеслав Бондар, директор Бази «Велс».